beylikduzu escort

Dobre projekty to za mało. Dlatego codziennie nasz zespół zamienia wasze wizje i sugestie w kompletne projekty spełniające wasze oczekiwania.
Nasi graficy nie pracują sami, każdy projekt jest zawsze dyskutowany w całym zespole – zarówno osoby które dopiero się u nas uczą jak i osoby zajmujące się końcowym oklejaniem biorą aktywny udział w procesie projektowania – dzięki temu wy macie bardzo dobry projekt, a my wiemy że po oklejeniu będzie wyglądał zgodnie z waszymi życzeniami. Oczywiście projekt możecie wykonać również samodzielnie – chętnie doradzimy, pomożemy, podpowiemy jak go właściwie przygotować.

Projekty oklejanie samochodu
Druk wielkoformatowy

Drukujemy na maszynach solwentowych Mimaki  JV300 w bardzo wysokiej rozdzielczości, uzyskując fotograficzną jakość druku. Zawsze stawiamy nacisk na pełne zadowolenie klienta z pracy którą wykonujemy, dlatego nasz sprzęt jest regularnie kalibrowany oraz serwisowany – dzięki temu możemy uniknąć nieplanowanych przestojów w pracy i zachować zawsze taką samą, najwyższą jakość druku. Wydrukowany materiał pokrywamy laminatem, który zabezpiecza wydrukowaną grafikę. Korzystamy tylko z laminatów stałych – foliowych, dedykowanych do folii. Nie korzystamy z laminowania płynnego – laminat płynny nie jest w stanie zabezpieczyć folii użytkowanej na samochodzie dłużej niż przez okres 1,5 roku.

BUDŻET

Określ swój budżet – dzięki temu łatwiej będzie nam zaproponować Ci odpowiednie rozwiązanie, dopasowane do Twojego budżetu. Począwszy od projektu, powierzchni oklejenia, poprzez wybór właściwej folii.

GRUPA DOCELOWA

Określ swoją grupę docelową. Kwestia najczęściej pomijana w mniejszych firmach, a mająca bardzo duże znaczenie dla wyglądu projektu i końcowego oklejenia. Zanim zaczniesz projektować swoją grafikę lub zlecisz projektowanie nam – zastanów się nad tym – zupełnie inaczej wygląda reklama adresowana np do młodzieży, a inaczej do klientów końcowych którymi są firmy.

PROJEKT

Zastanów się nad projektem – a przynajmniej nad elementami które mają znaleźć się na Twoim samochodzie – czy będzie to zdjęcie produktu/usługi, krótkie informacje o produkcie, hasło reklamowe, adres strony www, numer telefonu itd itp – dobrze przemyślana reklama będzie działała lepiej niż stworzona “na szybko” podczas jedno minutowej rozmowy telefonicznej z grafikiem. Jeżeli projekt przygotowujesz samodzielnie lub korzystasz z zewnętrznych firm zajmujących się projektowaniem – zawsze możesz zapytać nas o opinię i pomoc – chętnie doradzimy, podpowiemy, pomożemy.

OKLEJANIE

Zleć oklejanie samochodu. Jeżeli projekt jest gotowy, nie pozostaje Ci nic innego jak zamówić oklejenie, w procesie druku korzystamy z technologii solventowej firmy Mimaki – drukujemy z fotograficzną jakością na maszynach Mimaki, po wydrukowaniu i pozostawieniu folii do wyschnięcia, całość laminujemy laminatem stałym – foliowym, dedykowanym do folii przez producenta. Nie używamy materiałów dalekowschodnich oraz niewiadomego pochodzenia – dzięki temu wiemy, że polecisz nas swoim znajomym, a kupując nowy samochód do firmy, skorzystasz ponownie z naszych usług. Zapraszamy!

TOP